Careers

SALES - SOFIA

RENT - SOFIA

SALES - OBL. SOFIA

SALES - BULGARIA

БРОКЕР - ПРОДАЖБИ

  • Ref. Number: 2

    Във връзка с развитието си, Агенция за недвижими имоти "ОЛИМП-Ю.В." - офиси ПРОДАЖБИ НА АПАРТАМЕНТИ, ОФИСИ И ТЪРГОВСКИ ОБЕКТИ търси да назначи

    Отговорности:
    • Обслужване на потенциални клиенти
    • Постоянен маркетинг на пазара
    • Водене на преговори
    • Развиване на клиентска мрежа.

    Изисквания:
    • Образование: висше
    • Стаж в областта на търговията
    • Много добра компютърна грамотност
    • Умения за устна и писмена комуникация
    • Личностни качества: умения за работа в екип, енергичност, увереност и организираност

    Условия:
    • Месечна заплата - 1000 лв.
    • Допълнително заплащане - проценти за всяка реализирана от брокера сделка
    • Работно време - изцяло съобразено с Кодекса на труда
    • Отлични възможности за професионална реализация в голяма и стабилна компания
    • Първоначално фирмено обучение.

    Ние гарантираме пълна конфиденциалност на вашите данни и документи, които са необходими за да бъдете одобрени.